کسب رتبه نخست GISدر بین شرکت های 12 گانه تحت پوشش آبفای استان تهران
شرکت آب وفاضلاب منطقه دو شهر تهران در ارزیابی عملکرد سال 1397 شرکتهای تحت پوشش آبفای استان تهران در زمینه اطلاعات مکانی GISرتبه نخست را کسب کرد .
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
مراسم بزرگداشت فتح خرمشهر به همراه جانبازان در مرکز توانبخشی جانبازان شهید بهشتی (فدک) برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران در گرامی داشت یاد و خاطرات جاودان روزهای آزاد سازی خرمشهر، مراسم ویژه ای روز جمعه سوم خرداد ماه با حضور جمع کثیری از جانبازان و مسئولین و خانواده های آنان در محل آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی (فدک) برگزار شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۰۵
مدیرعامل شرکت آبفای منطقه دو با کارکنان دفتر روابط عمومی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی مدیرعامل شرکت آبفای منطقه دو در دیدار با مدیر و پرسنل دفتر روابط عمومی ضمن قدردانی از زحمات و خدمات آن دفتر به نقش تک تک کارکنان دفاتر روابط عمومی در تحقق اهداف و رشد و بالندگی نیروها و ارتقاء سطح رضایتمندی مردم از خدمات شرکت تاکید نمودند.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارگر
از کارگران برتر سال 1397 شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو، در گرامی داشت روز جهانی کارو کارگر طی مراسمی و با حضور مدیرعامل،معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان از کارگران برتر سال 1397 شرکت تقدیر بعمل آمد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
پیام مدیرعامل به مناسبت روز کارگر
کارگران ارزشمند ترین طبقه و سودمند ترین گروه در جامعه هستند.

"امام خمینی ره"
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۱۰
غرفه فرهنگی شرکت آبفای منطقه دو در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب
حضور در اماکن و مجامع عمومی به ویژه مشارکت در رویدادهای فرهنگی از جمله وظایف سازمانی و عملکرد جاری واحدهای روابط عمومی و حوزه آموزش همگانی شرکت خدمات رسان می باشد تا علاوه بر اطلاع رسانی عمومی منویات سازمان به تبلیغ و ترویج فرهنگ مد نظر بپردازند.
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۵۰
دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو در پیامی به مناسبت دوم فروردین ماه( بیست و دوم مارس)، روز جهانی آب گفت: در سایه راهبری های رهبر معظم انقلاب و توجهی که همواره ایشان هم به ثروت های عظیم ما در بخش منابع انسانی و جوانان داشته اند و هم به تاکیدهایی که در مصرف صحیح منابع زیست محیطی و بویژه آب داشته اند انشاءالله سالی توام با آسایش و آرامش را سپری خواهیم کرد
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.