تقدیر از بانوان همکار توسط مدیر عامل محترم شرکت
به همت امور بانوان و دفتر روابط عمومی، همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، جناب آقای مهندس دبیری مدیرعامل محترم شرکت از بانوان همکار در ستاد و نواحی قدردانی شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
در چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ایستگاه صلواتی برگزار شد.
در چهلمین روز شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی آبفای منطقه دو به نمایندگی از آبفای استان تهران در مصلای تهران ایستگاه صلواتی بر پا کرد و در جریان پذیرایی و توزیع آب شرب بین شرکت کنندگان در مراسم مشارکت فعالی داشتند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
مانور آبرسانی اضطراری
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و با عنایت به تشکیل اولین گروه مردم نهاد (میر آب) در راستای اجرای طرح مخازن آبرسانی اضطرار در شرایط اضطراری و بحران بازدیدی در روز یکشنبه مورخ 1398/11/20 از سوی مدیران مرکز همکاری های تحول و پیشرفت نهاد ریاست جمهوری از مخزن بوستان فدک صورت گرفت که در این بازدید مدیران مرکز مدیریت بحران شرکت آب وفاضلاب استان تهران وشهرداری منطقه 8 تهران نیز حضور داشتند
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
افتتاحیه SCADA و آزمایشگاه بیولوژی
آئین افتتاح مرکز کنترل و پایش تاسیسات اسکادا، آزمایشگاه بیولوژی و همزمان اصلاح و بازسازی بیش از 30 کیلومتر از شبکه فرسوده توزیع آب شرق تهران توسط جناب آقای مهندس بختیاری مدیرعامل محترم آبفای استان تهران به نام مرکز (سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) افتتاح گردید.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان تهران
همزمان با دهه مبارک فجر جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی به میزبانی آبفای منطقه دو برگزار شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
مراسم زنگ انقلاب در ایام مبارک دهه فجر
در اولین روز از دهه مبارک فجر 98 و همزمان با ورود تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در ساعت 09:33 صدای زنگ انقلاب با حضور مدیر عامل، معاونین و تعداد کثیری از همکاران آبفای منطقه دو به صدا درآمد. شایان ذکر است کلیه هزینه های پذیرایی از همکاران به صورت داوطلبانه و خود جوش از طرف مدیر عامل، معاونین و مدیران آبفای منطقه 2 در ایام مبارک دهه فجر پرداخت می گردد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
افتتاح واحد دوم تصفیه خانه هفتم استان تهران با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو
رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از فاز دوم تصفیه خانه هفتم آب و برق استان تهران:

افتتاح 133 پروژه مهم اب و برق در 22 استان در جند ماه اخیر/افتتاح بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه در شرایط تحریم کاری مهم است.
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.