نمایش فیلم تنگه ابو قریب به مناسبت هفته بسیج
فیلم سینمایی تنگه ابوقریب برای همکاران و خانواده های شرکت آبفای منطقه دو به نمایش درآمد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۰۹
دهمین جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه ((آب)) در مدارس تحت پوشش برگزار می شود.
جشنواره فراگیری نخستین واژه ((آب)) مجموعه ای از برنامه های فرهنگی - آموزشی است که با همکاری ادارات آموزش و پرورش و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با هدف آموزش و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب برای دانش آموزان پایه اول دبستان که ساخت اولین واژه زبان و ادبیات فارسی آب(الف+ب) را فرا می گیرند طراحی شده و امسال دهمین دوره آن به مرحله اجرا در می آید.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
زنگ دوستی با آب با حضور مسئولین و بیش از 400 نفر از دانش آموزان دبستان راضیه شاهد نواخته شد.
همزمان با برگزاری کلاس های آموزشی دهمین جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه «آب» در سطح کشور، گروه آموزش همگانی دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران با مشارکت اداره آموزش و پرورش منطقه 8 زنگ دوستی با آب را به صدا درآوردند.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
جشنواره سلفی همیاران آب با مشارکت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو برگزار می شود.
امروزه کمبود منابع آب در کشور و به ویژه در شهر تهران از دغدغه هایی است که بسیاری از دوست داران طبیعت و دلسوزان منابع و ثروتهای ملی را به خود مشغول کرده و موجب بروز طرح ها و اقداماتی خود جوش در بین شهروندان و نهادهای خدمات شهری شده است و حمایت و راهبری سازمان های متوالی از جمله شرکت آب و فاضلاب می تواند بر غنای این طرح ها در راستای استفاده بهینه از منابع آب و جلوگیری از هدر رفت آن بیافزاید.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
اولین جلسه بررسی توانمندی های بانوان در تحقق اهداف شرکت برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران اولین جلسه بررسی توانمندی های بانوان در تحقق اهداف شرکت، با حضور مهندس بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مهندس دبیری مدیرعامل آبفای منطقه دو شهر تهران و جمع کثیری از بانوان شاغل در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد سرکار خانم عموزاده مشاور مدیرعامل در امور بانوان شرکت آبفای منطقه دو در شروع جلسه گزارش جامعی از وضعیت بانوان شاغل، تحصیلات و جایگاه آنان در ساختار سازمانی و نیز فعالیت های مختلف فرهنگی و اداری امور بانوان ارائه دادند.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
مراسم تودیع و معارفه سرپرستان معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران مراسم تودیع و معارفه سرپرستان معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران مستقل شرکت در سالن اجتماعات حوزه مدیریت عامل برگزار شد.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
در گرامی داشت اربعین حسینی(ع) مراسم سوگواری بر پا شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی آب وفاضلاب منطقه 2 شهر تهران، در آستانه اربعین حسینی مراسم بزرگداشتی در محل نمازخانه حوزه ستادی برگزار گردید.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
سومین مخزن اضطراری آب شرب تهران با ظرفیت یکصدهزار لیتر در محله نارمک افتتاح شد.
تامین آب شرب سالم و بهداشتی در سه روز اولیه وقوع زلزله مخرب در تهران از جمله دغدغه های مدیران و مسئولین شهر تهران می باشد و شرکت آب و فاضلاب به عنوان متولی تامین و توزیع آب شرب پایتخت با همکاری شهرداری تهران پروژه ساخت و راه اندازی مخازن اضطراری آب شرب در محلات مختلف شهری را طراحی و اجرا نموده است که در این راستا آب و فاضلاب منطقه دو، سومین مخزن اضطراری آب شرب تهران را در ضلع جنوبی پارک فدک و در محله نارمک احداث نمود.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.