اخبار

تهیه و نصب تابلوی مشخصه آب رسانی اضطراری در آبفای منطقه دو

تهیه و نصب تابلوی مشخصه آب رسانی اضطراری در آبفای منطقه دو
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل از تهیه و نصب تابلوهای راهنما و نقشه محله ی نمونه ی آب رسانی ( به صورت محله محور) با هدف تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان در شرایط بحرانی خبر داد.

علی میرعابدینی مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب منطقه دوتهران  با اعلام این خبر گفت:

با توجه به نصب مخازن اضطراری در شهر تهران به صورت محله محور و آشنایی مردم با محل دقیق ایستگاه های آب رسانی در سطح محله، تابلوهای راهنما با مشخصه ایستگاه آب رسانی اضطراری توسط دفتر مدیریت بحران  در سطح محلات نصب گردید.

وی افزود:  پس از طراحی تابلوهای مذکور این طرح به تایید نهایی مسئولین سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران رسید و مقرر گردید کلیه مناطق 6 گانه آب و فاضلاب استان تهران با هماهنگی مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان در سطح خیابان ها و محلات ملزم به نصب این تابلو با همین طرح می گردند.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران آب رسانی در شرایط بحران می بایست به صورت محله صورت گیرد ادامه داد: از آن جا که هر مخزن سه روز آب شرب مورد نیاز شهروندان را در شرایط بحرانی تامین میکند لذا نقشه هایی تهیه شده و با برپایی نمایشگاه یک روزه در نقطه آب رسانی توسط میرآبان محله در بین شهروندان توزیع  میشود که در این نقشه ها درمرحله دوم و هفت روز بعد 10 نقطه پشتیبان و در مرحله سوم و بیست روز بعد  20 نقطه پشتیبان در نقشه مشخص شده است که درزمان بحران شهروندان میتوانند به این نقاط برای تامین آب شرب مورد نیازشان مراجعه نمایند .

"شرکت آب و فاصلاب استان تهران این نوید را به شهروندان می دهد که با اجرای این طرح در زمان بحران و اضطرار دیگر نگران تامین آب شرب مورد نیاز خود نخواهند بود."

۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید