اخبار

مصاحبه با فرماندهی بسیج

مصاحبه با فرماندهی بسیج
به مناسبت فرا رسیدن آغاز هفته بسیج گفت و گوی صمیمانه با فرماندهی محترم پایگاه بسیج امام موسی بن جعفر (ع) شرکت ابفای منطقه دو

 پنجم آذر هر سال یادآورفرمان گرانقدر بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین می باشد، نهادی که شجره طیبه انقلاب و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار می دهد.

به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج بر آن شدیم تا با فرماندهی محترم پایگاه بسیج شرکت در دفتر بسیج گفت و گویی صمیمی داشته باشیم.

جعفر جعفری متولد 1351 با دارا بودن مدرک کارشناسی حسابداری و 25 سال سابقه خدمت در امور مشترکین شرکت در حال حاضر به عنوان مدیر دفتر نظارت بر امور مشترکین و همزمان از ابتدای سال جاری فرماندهی پایگاه بسیج امام موسی بن جعفر (ع) شرکت را نیز عهده دار می باشند. البته شایان ذکر است ایشان از بدو ورود به شرکت عضو بسیج بوده و 14 سال نیز سابقه عضویت در شورای پایگاه را داشته اند.

در ابتدای گفت و گو ضمن تبریک به ایشان به مناسبت آغاز هفته بسیج و قدردانی از اینکه در این گفت و گو شرکت داشتند وی مطالبی را بیان کردند از جمله آن که بسیج یعنی همه نیروهای مومن و پرانگیزه با شور و توان بالا و مخلص در جامعه که به فرموده حضرت امام (ره) بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین نفر امضاء نمودند و بر این امضاء افتخار می کنند .

وی این ایام خجسته را اول به مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا و به همه کارکنان بسیجی و امت شهید پرور تبریک و تهنیت عرض نمودند.

در ادامه از فرماندهی پایگاه بسیج پرسیدم چه فعالیت هایی را انجام می دهند؟

جناب آقای جعفری در پاسخ فرمودند فعالیت های بسیج شرکت در همکاری هر چه بیشتر با کلیه همکاران و همچنین افزایش توان رزمی نیروهای بسیجی و حفظ و انسجام آنان در ارتباط با ارتقاء و جذب و نظایر آن می باشد.

یکی از پرسش های دیگری که از وی پرسیدم درباره شیوع بیماری کرونا و اقداماتی بود که پایگاه بسیج شرکت در همین باره انجام دادند که فرماندهی محترم پایگاه بسیج فعالیت هایی از قبیل برگزاری جلسات متعدد داخلی با مسئولان شرکت و همکاری با واحد HSE  در خصوص تب سنجی قبل از ورود کارکنان به شرکت در حوزه ستادی و نواحی توسط نیروهای بسیجی و برای کلیه همکاران شرکت از اوایل شیوع بیماری کرونا را به مرحله اجرا در آوردند.

همچنین اظهار داشتند توزیع بیش از 900 عدد بسته های بهداشتی شامل ماسک و مواد ضد عفونی کننده و... به مناسبت گرامی داشت سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر در بین کلیه همکاران و کارکنان اعم از رسمی و غیر رسمی را از دیگر اقدامات انجام شده در ارتباط با شیوع بیماری کرونا ذکر کردند.

از فرماندهی محترم پایگاه بسیج شرکت در خصوص اینکه چه فعالیت ها و اقداماتی در آینده انجام خواهید داد پرسیدم که ایشان در پاسخ بیان داشتند که هدف اصلی همانا جذب بیشتر نیروهای مخلص در بسیج است و علاقه مندیم که همه کارکنان شرکت عضو بسیج باشند و همچنین ارتقاء و حمایت افراد بسیجی و رفع مشکلات آنان در حد مقدورات از دیگر اهداف ما می باشد.

در پایان این گفت وگو، فرماندهی محترم پایگاه بسیج امام موسی بن جعفر (ع) شرکت، خواهان همکاری و تعامل بیشتر کارکنان و به ویژه مدیران با واحد بسیج در تمام عرصه ها و فعالیت های شرکت شدند.

۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید