اخبار

جلسه با فرماندهان نیروی انتظامی تحت پوشش آبفای منطقه 2

جلسه با فرماندهان نیروی انتظامی تحت پوشش آبفای منطقه 2
با توجه به نزدیک شدن به هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از زحمات حافظان امنیت و آسایش با هماهنگی دفتر حراست و امور محرمانه جلسه مشترک آبفای منطقه 2 و فرماندهان و سر کلانتر های تحت پوشش این شرکت برگزار گردید.

در این نشست صمیمی آقای مهندس دبیری مدیر عامل آبفای منطقه 2 پس از خوش آمد گویی به مدعوین در خصوص  مشترکات بین شرکت آب و فاضلاب و نیروی انتظامی که همان ارائه خدمات مطلوب برای مردم و رضایت مندی آن هاکه همان رضای خداوند متعال می باشد بیاناتی فرمودند.

در ادامه مطالب در خصوص مشکلات آبفا از قبیل سرقت از تاسیسات ودریچه های فاضلاب (منهول) و همچنین مشکلات جمع آوری انشعابات غیر مجاز مذاکره و پیشنهاد استفاده از ظرفیت های مشترک و برگزاری جلسات به صورت ماهیانه و هماهنگی بیشتر جهت استفاده از خدمات نیروی انتظامی بیان و بر لزوم به کارگیری سیستم های حفاظتی در پست های امدادی و جلوگیری از سرقت و حملات تروریستی و آسیب شناسی اجتماعی توسط برادران نیروی انتظامی مطرح و مورد توجه همکاران آبفا قرار گرفت.

در پایان جلسه مهندس دبیری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات برادران نیروی انتظامی، پیشاپیش هفته نیروی انتظامی و هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند و با تقدیم لوح تقدیر از تلاش سبزپوشان عرصه امنیت توسط مدیر عامل محترم آبفای منطقه 2 تقدیر و تشکر به عمل آمد.


۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید