اخبار

به همّت شرکت آب و فاضلاب منطقه دو میز خدمت در آخرین روز هفته ی دولت با همکاری دفتر بسیج ادارات و وزارت خانه ها در محل مصلی نماز جمعه تهران برپا شد.

به همّت شرکت آب  و فاضلاب منطقه دو میز خدمت در آخرین روز هفته ی دولت با همکاری دفتر بسیج ادارات و وزارت خانه ها در محل مصلی نماز جمعه تهران برپا شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی آبفای منطقه دو در برگزاری میز خدمت دولت که با هماهنگی بسیج وزارت خانه ها و ادارات برپا شد شرکت آب و فاضلاب منطقه دو به نمایندگی از آب و فاضلاب استان تهران و بسیج ادارات به معرفی سامانه های درگاه الکترونیکی 122 و معرفی اپلیکیشن همراه آب و خدمات آنلاین و معرفی دولت الکترونیک و خدمات بدون حضور جهت مشترکین پرداخت.

پاسخ به سوالات مشترکین آب و مخصوصاً فاضلاب، تعرفه های آب، نحوه ی محاسبات از متداول ترین سوالات مراجعین و نمازگزاران به میز خدمت آب  و فاضلاب بود که با پاسخ گرم و صمیمانه کارشناسان و مدیران شرکت آب  و فاضلاب منطقه دو پاسخ داده می شد.

از ابتدای این برنامه همکاران آب و فاضلاب منطقه دو با اهدا اقلام تبلیغاتی و هزاران برگه بروشور و راههای مصرف بهینه آب و صرفه جویی آب پرداختند که با استقبال خوب نمازگزاران روبه رو شد.

در کنار آب و فاضلاب منطقه دو ادارات و وزارت خانه هایی چون وزارت پست و فن آوری اطلاعات، شرکت توزیع برق استان تهران، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، وزارت جهاد کشاورزی، دانشگاه پیام نور، بانک ملّت، بانک کشاورزی، وزارت اقتصاد و دارایی، همراه اول، وزارت رفاه و دفتر بسیج وزارت خانه ها و ادارات حضور فعال در عرصه ی خدمات رسانی به نمازگزاران را بر عهده داشتند.

در پایان فریضه ی نماز جمعه در هنگام خروج،  همکاران شرکت اقدام به توزیع بروشور و تبلیغات مصرف آب در بین نمازگزاران پرداختند و در انتها دفتر بسیج وزارت خانه ها و برگزاری مراسم میز خدمت از حضور فعال شرکت آب و فاضلاب منطقه دو تقدیر و تشکر نمودند
۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.