اخبار

در استمرار طرح سلامت ملی:

ورزش صبحگاهی همکاران در ستاد شرکت آبفای منطقه دو عملیاتی شد.

ورزش صبحگاهی همکاران در ستاد شرکت آبفای منطقه دو عملیاتی شد.
هر روز صبح با آغاز روشنایی و قبل از شروع ساعت اداری زمانی که وارد محوطه اداره می شویم همکارانی را می بینیم که صبح را با حرکت، انرژی و نشاط شروع می کنند، لباس متفاوت بر تن دارند و با شوق و گاهی هم شوخی و خنده از همدلی و سلامتی صحبت می کنند، بله درست است آن ها ورزش می کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای منطقه دو با حمایت مدیر عامل و تدبیر کمیته ورزش و با همت همکاران، این حرکت در راستای حفظ نشاط و سلامتی و روحیه بهتر همکاران ستادی برای انجام کارهای روزمره در کنار یکدیگر شکل گرفته است و همکاران طی حرکتی هدفمند در اشاعه این حرکت ارزشمند مشارکتی فعال دارند.

نرمش، پیاده روی،دو میدانی در محوطه شرکت از برنامه های همه روزه این همکاران است و در پایان ذکر حدیث و گفتاری از بزرگان توشه هر روزه این عزیزان است و احساسی که از تماشای این همدلی به هر بیننده ای دست می دهد این است که چرا ما نه؟

    و البته مدیریت ارشد و حوزه های مرتبط با ورزش همگانی و متولیان فرهنگ عمومی شرکت امکانات و مشوق های مناسبی را برای همکاران و تشویق و ترغیب مشارکت کنندگان فراهم آورده اند که پذیرایی صبحانه و آب میوه فعلا اجرایی شده است و با طرح مدیر عامل شرکت مبنی بر اهداء جوایز به هر یک از کارکنان که در زمان معین و بر اساس پرونده پزشکی ثبت شده در طرح پایش سلامتی، قادر باشند نسبت به ارتقاء یک یا چند فاکتور سلامتی دست یابند وارد مراحل جالب تری خواهند شد.

این گزارش می افزاید توسعه و تعمیم این طرح به نواحی سه گانه تحت پوشش شرکت در دستور کار می باشد که به همت همکاران نواحی به زودی اجرایی خواهد شد.

                          

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید