اخبار

کارگاه آموزشی مدیریت مصرف برای معاونین و کارشناسان مسئول اداره آموزش منطقه 7 برگزار شد.

کارگاه آموزشی مدیریت مصرف برای معاونین و کارشناسان مسئول اداره آموزش منطقه 7 برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران، با هماهنگی گروه آموزش همگانی این دفتر با مدیریت آموزش و پرورش منطقه 7 تهران، کارگاه آموزشی مدیریت مصرف بهینه آب با حضور معاونین و کارشناسان مسئول حوزه ستادی آن اداره برگزار شد.

بنا به این گزارش در این کارگاه آموزشی مدیر دفتر روابط عمومی و مدیر دفتر مدیریت مصرف و آب بدون درآمد ضمن تشریح وضعیت منابع آبی تهران و محدوده تحت پوشش، اقدامات شرکت آب وفاضلاب در مدیریت توزیع و عرضه آب شرب، الگوهای مصرف بهینه و روش های استفاده صحیح از آب شرب،  بر حمایت و روشنگری نیروهای موثر و فرهنگی در جلب مشارکت مردم تاکید کردند.

در ادامه، معاون آموزشی و معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه 7 نیز طی سخنانی ضمن بیان دیدگاه ها و روش های مناسب جلب مشارکت مردمی در حفظ منابع و سرمایه های ملی علی الخصوص منابع آب که نقش حیاتی در زندگی و توسعه شهری دارد، برای مشارکت فعال و حمایت همه جانبه مدیریت و مراکز آموزشی تحت پوشش اداره آموزش و پرورش منطقه 7 ازطرح های مدیریت مصرف شرکت آب وفاضلاب منطقه دو تهران اعلام آمادگی کردند .

درخاتمه برای استمرار و امکان برگزاری کارگاه های آموزشی مشابه برای مدیران و مربیان آموزشی مدارس تحت پوشش، بویژه در ایام تابستان که فرصت های بیشتری برای مسئولین آموزشی فراهم است، توافق حاصل شد.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید