اخبار

« انشعاب غیر مجاز موزه عکاسخانه شهر کشف و جمع آوری شد »

« انشعاب غیر مجاز موزه عکاسخانه شهر کشف و جمع آوری شد »
با هوشیاری و تلاش پرسنل امداد ناحیه یک شرکت آب و فاضلاب منطقه دو ، انشعاب غیر مجاز موزه عکاسخانه شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران کشف و جع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی ، مدیر ناحیه یک آبفای منطقه دو با بیان مطلب فوق اظهار داشتند: براساس شواهد موجود از پیمایش های مکرر انجام شده در محدوده تحت پوشش ، وجود انشعاب غیر مجاز در محدوده موزه عکاسخانه شهر محرز گردید که علیرغم مشکلات عدیده از جمله ترافیک سنگین شهری با هوشیاری و تلاش بی وقفه پرسنل امداد ناحیه یک این انشعاب غیر مجاز کشف و جمع آوری شد .

مهندس ساداتی خاطر نشان کرد : موزه عکاسخانه شهرکه در میدان بهار شیراز واقع شده متعلق به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و فضای سبز و سرویس بهداشتی محدوده اطراف عکاسخانه متعلق به شهرداری منطقه 7 تهران است که در همین راستا با تهیه مستندات مربوطه شکایتی را در دادسرای ناحیه 7 تهران طرح نمودیم که نتیجه آن برآورد خسارتی بالغ بر شش میلیارد و ششصد میلیون ریال برای شهرداری منطقه 7 بوده است .

ساداتی ضمن تقدیر از هوشیاری و تلاش پرسنل امداد این ناحیه اظهار امیدواری کرد با پیمایش های دقیق و تخصصی که توسط مامورین ناحیه در حال انجام است به زودی محدوده تحت پوشش از هرگونه انشعاب غیر مجاز پاکسازی خواهد شد تا علاوه بر جلوگیری از ضرر و زیان مادی شرکت  بهداشت و ایمنی شبکه توزیع آب شرب نیز تامین گردد.

۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید