اخبار

در روز میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) بانوان شرکت آبفای منطقه 2 به آبگیر بیلقان رفتند

در روز  میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا (س)    بانوان شرکت آبفای منطقه 2 به آبگیر بیلقان رفتند
به مناسبت میلاد با سعادت یگانه دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ مادر و منزلت زن ، بانوان شرکت آبفای منطقه 2 از آبگیر بیلقان بازدید کردند.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی ، پس از بازدید از آبگیر یاد شده و ارائه توضیحات جامعی در خصوص روند تصفیه و انتقال آب از بیلقان  تا تصفیه خانه های  جلالیه  و کن و همچنین ارائه  پاسخ کارشناس مربوطه  به سوال های بانوان در این خصوص ، مدیر عامل و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت  در مراسم گرامی داشت روز زن حضور یافتند .

 مدیر عامل شرکت  با اشاره به ارزش و مقام والای زن مسلمان و همچنین  عملکرد و فعالیت های قابل توجه بانوان شاغل در شرکت در  سطوح مختلف اعم از تصمیم سازی ، تصمیم  گیری  و بخش اجرایی را نتیجه همت و اراده بانوان و تاسی آنها به اسوه زنان عالم ، حضرت زهرا(س)دانسته و بر تداوم و افزایش بهره مندی  از توان و استعدادهای باقوه بانوان در تحقق اهدف شرکت تاکید کرد و در خاتمه با اهداء لوح تقدیر و هدیه روز زن از بانوان قدردانی کرد.

گفتنی است برگزاری مراسم در فضا ی دل انگیز و هوای مفرح  آبگیر بیلقان  که بنا به پیشهاد مدیر عامل شرکت بود ، با برنامه ریزی مشاور مدیر عامل در امور زنان و دفتر روابط عمومی صورت گرفت  که مورد پسندو استقبال فراوان بانوان شرکت  واقع شد.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید