اخبار

هم زمان با آغاز سال تحصیلی بر پا شد :جشن شکوفه ها توسط مروجان آبفای منطقه 2تهران

هم زمان با آغاز سال تحصیلی بر پا شد :جشن شکوفه ها  توسط مروجان آبفای منطقه 2تهران
طی هماهنگی مروجان فرهنگ مصرف بهینه آب شرکت آبفای منطقه 2، هم زمان با بازگشایی مدرسه ها در سال تحصیلی 90 ، جشن شکوفه ها جهت تعدادی از مدرسه های تحت پوشش آبفای این شرکت بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای منطقه 2 تهران ، به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و معرفی ارزش حیاتی این گوهر گرانبها ، مروجان با حضور در مدرسه ها ضمن تشریح اهمیت آب و لزوم صرفه جویی درست در مصرف آن با اجرای برنامه های شاد ، نمایش موزیکال ، برگزاری مسابقه  و اهداء جوایز به نو نهالان ، در نخستین روزهای سال تحصیلی خاطره  زیبایی در ذهن کودکان به خصوص پایه اول به یادگار گذاشتند و روش های درست صرفه جویی در مصرف آب را به زبان ساده  به آنها آموزش دادندکه مورد استقبال فراوان دانش آموزان و  آموزگاران قرار گرفت .

گفتنی است علاوه بر این که جشن شکوفه ها برای 800دانش آموز  در مدرسه های مقطع ابتدایی : کمیل ، عارف، استد شهریار، مطهری ، جاوید،قائم و ...  برپا شد ، در مجموع تعداد 50 بنربا عنوان تبریک آغاز سال تحصیلی و خیر مقدم  ، در مدرسه های یاد شده و همچنین تعدادی از مدرسه های مقطع راهنمایی منطقه های 4-6-7و8 آموزش و پرورش تهران  از جمله : جمهوری اسلامی ، معلم، معین، نجم، خوشنویسان،غدیر و... ، قبل از بازگشایی مدرسه ها توسط مروجان این شرکت نصب شد. 

 

۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید