اخبار

در آستانه سال نو مدیر عامل آبفای شهر تهران در جمع همکاران پست امداد نارمک حضور یافت

در آستانه سال نو       مدیر عامل آبفای شهر تهران در جمع همکاران پست امداد نارمک حضور یافت
ساعاتی قبل از تحویل سال نو ، مهندس براتی مدیر عامل و صباحی سرپرست روابط عمومی آبفای شهر تهران در پست امداد نارمک حضور یافتند و با همکاران شیفت دیدار کردند .

              

        به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه دو در این دیدار که  مهندس ستارزاده  مدیر منطقه 2  و جمعی  از معاونین و مدیران منطقه نیز حضور  داشتند ،   مهندس براتی ضمن  آرزوی  سالی  پر برکت  همراه با  سلامتی برای همکاران از زحمات و فعالیت های ایشان در به ثمر رسیدن  اهداف شرکت قدردانی کرد و مدیریت منطقه و همکاران شیفت  ضمن تشکر از  حضور  و توجه  مدیر عامل شرکت  به  مراکز پست امداد ، در فضائی  بسیار صمیمی گپ و گفتی کوتاه با مدیریت ارشد شرکت داشتند .

 لازم به ذکر است در ادامه این دیدار مهندس ستارزاده و هیئت همراه در پست امداد استخر و باغ صبا نیز حضور یافتند و پیشاپیش ضمن تبریک سال نو از زحمات یک سال گذشته همکاران قدردانی نمودند.

  بنا بر این گزارش ،  دفتر  روابط عمومی  آبفای  منطقه  دو  همچون  سال های گذشته در ساعات پایانی سال  و قبل   از تحویل  سال نو ، در مراکز  سه گانه پست امداد منطقه با تزئین سفره  هفت سین و  تدارک  سفره  نوروزی در کنار همکاران شیفت ، حضور پررنگی داشته است .

 

 

 

 

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید