اخبار

در ایام الله دهه مبارک فجر سال جاری مروجان آبفای منطقه دو بیش از 1500 مخاطب را آموزش دادند

در ایام الله دهه مبارک  فجر سال جاری مروجان آبفای منطقه دو بیش از 1500 مخاطب را آموزش دادند
در دهه مبارک فجر امسال مروجان آبفای منطقه دوضمن مشارکت در برگزاری جشن پیروزی انقلاب با انجام فعالیت های متعدد فرهنگی ، بیش از 1500 مخاطب از قشرهای مختلف مردم را در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب آموزش دادند.

     

 

 

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه دو مروجان در 20 مدرسه ، 10 خانه سلامت ، سرای محله و مراکز فرهنگی ، 15 مسجد ، دهها مجتمع مسکونی ، مراکز عمومی و ...حضور فعالی داشتند و همچنین با    شهرداری های مناطق تحت پوشش این منطقه (4-6-7-8)در زمینه های مختلف فرهنگی از جمله طرح شهر در دست بچه ها، میثاق با امام و... مشارکت نمودند.

 

این گزارش می افزاید مروجان منطقه دو با حضور در مدارس دخترانه و پسرانه و مهد کودک ها روزانه چند نمایش عروسکی با موضوع جنگل بی آب  توسط گروه نمایش به اجرا گذاشته و با برگزاری مسابقه ، اهداء جوائز(اقلام تبلیغاتی) به برندگان ، توزیع پرچم هایی که  حاوی طرح ارزش حیاتی آب و پیام صرفه جویی است نونهالان و دانش آموزان را با مقوله ارزش حیاتی  آب و راهکارهای صرفه جویی آشنا نمودند.

 

حضور در جمع نمازگزاران  مسجد های الجواد، امام حسین ، صاحب الزمان و...به هنگام اقامه نماز ظهر و عصر  در هر روز  و توزیع بروشور و کتابچه های راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب و ایراد سخنانی در خصوص ارزش آب و... ، حضور در چندین بوستان و آموزش دانش آموزان  در فضای  باز بوستان ها که با مشارکت شهرداری منطقه 4 انجام شد  ، مراجعه به مجتمع های مسکونی و اماکن عمومی با توزیع و نصب بیش از 1000 پوستر و همچنین بنر های صرفه جویی ،  از دیگر اقدامات قابل توجه مروجان در ایام دهه مبارک فجر بوده است.

 

 

۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید