اخبار

توسط آبفای منطقه دو برگزار شد :دومین جشنواره سراسری فراگیر ی نخستین واژه (( آب))

توسط آبفای منطقه دو برگزار شد  :دومین جشنواره سراسری فراگیر ی نخستین واژه (( آب))
مراسم دومین جشنواره سراسری فراگیر ی نخستین واژه (( آب)) در 25 آبان ماه سال جاری با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری منطقه 8 تهران در مدرسه ابتدایی ابوذر (خوش نویسان) در حالی با حضور بیش از 250مدعو بر پا شد که همزمان در تمام مدرسه های تحت پوشش آبفای منطقه 2 ، زنگ آب به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه دو از اواسط مهر ماه سال جاری طی رایزنی و هماهنگی های لازم میان روابط عمومی این منطقه با مسئولان آموزش و پرورش منطقه 8 تهران و دبستان های ابوذرو  و جاوید در منطقه  نارمک ، مقدمات برگزاری این جشواره  با تهیه و توزیع فرم فراخوان فراهم شد .

 گفتنی است بر اساس هماهنگی های صورت گرفته  2 هزار دفترچه راهنما ی  دانش آموز پایه اول ابتدایی توسط مروجان فرهنگ مصرف بهینه آب این منطقه در اختیار مدرسه های مورد نظر  قرار گرفت تا  پس از مطالعه آنها توسط آموزگاران و کسب اطلاعات لازم  ، دانش آموزان را نیز توجیه نمایند و همزمان با آموزش حروف الفبا و یادگیری حروف ((الف)) و ((ب)) توسط دانش آموزان ،  اقدام به تکمیل دفترچه های ویژه خود نمایند  و ضمن آشنایی با   ((آب)) ، در روز برگزاری جشنواره ، دفترچه های تکمیل شده را تحویل مروجان منطقه نموده تا پس از داوری ، به منتخبین  جوائز مناسبی از سوی آبفا اهداء شود . 

بر اساس این گزارش در این جشنواره  که شهردار ناحیه 2 منطقه 8 ،  معاونت فرهنگی و اجتماعی آن شهرداری ، مدیر   برنامه ریزی و توسعه آموزش  و پرورش منطقه 8  ، تعدادی از کارشناسان مقطع اول  منطقه 8 آموزش و پرورش، خبرنگاران همشهری محله8 و تعدادی از مدیران آبفای منطقه 2 حضور داشتند ،  آقای موسویان مدیر روابط عمومی این  منطقه در خصوص قداست و جایگاه آب در فرهنگ اسلامی سخنانی ایراد نمود و از همکاری مسئولان شهرداری و آموزش و پرورش منطقه 8 تقدیر و تشکر نمود.

در این جشنواره ،  نمایش آب با حضور نمادین  دو واژه  ((آ)) و ((ب)) ، برگزاری مسابقه با جایزه ، اجرای نمایش فیفیل خان و راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب  که به زبان شعر کودکانه عنوان   شد و دیگر برنامه های شاد و جذاب  توجه  همه حضار جلب شد.

قابل ذکر است روابط عمومی آبفای منطقه دو در سال گذشته  نیز نخستین جشنواره سراسری نخستین واژه آب را با مشارکت آموزش و پرورش منطقه 4 تهران بر پا نمود.

 

۲۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید